Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Jakie macie włączniki i kontakty?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Serwus! Zastanawiam się, jakie macie w domu kontakty i właczniki. Poszliście w klasykę i wybraliście zwykłe, białe czy moze coś nowoczesnego. Wiem, ze te nowoczesne są droższe, ale może warto?
Ja zdecydowalam się na nowoczesny włącznik ze szkła i prezentuje się super. Wygląda zupełnie inaczej niz te stare pokomusze konstrukcje, ktre pamiętam jeszcze z dziecinstwa.
Myślalem długo czy nie przepłacam wybierając bajeranckie włączniki, ale jestem naprawdę zadowolony. Nie wybralem przesadnie drogich, ale mimo wszystko na takie wyglądają. Do tego dokupilem kilka innych bajerów, w tym przekaźnik umożliwiający programowanie i jestem bardzo zadowolony.
ja z gadżetów planuję jeszcze radio podtynkowe, ale nie udalo mi się póki co znaleźć niczego interesującego. Mam nadzieję, że wkrótce coś znajdę bo juz niedlugo muszę mieć wszystkie akcesoria w domu. Mam nadzieję, ze planowana metamorfoza wyjdzie naprawde korzystnie i moje mieszkanie zyska blask.
Kazda zmiana jest dobra, dlatego na pewno będzie pieknie. Trzymamy kciuki i liczymy, ze pochwalisz się efektami koncowymi? Wrzucisz kilka zdjęć prawda?
Zobaczę jak wyjdzie Smile
Przekierowanie