Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Poszukuję naklejki na ścianę w kształcie drzewa.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kochani. Żona ma za kilka dni urodziny. Chciałem jej zrobić niespodziankę i nakleić na ścianę naklejkę w kształcie drzewa w salonie, ponieważ jej się to marzy od dwóch lat. Wziąłem się za to odrobinę za późno, bo mam tylko trzy dni na realizację planu, a nigdzie nie mogę znaleźć takiej naklejki. Pomóżcie mi, błagam.
Siema. A od czego masz internet? Wstukaj w wyszukiwarkę naklejki na ścianę drzewo i po chwili wyskoczy ci cała masa różnych drzew. Uważam jednak, że fajniejszym pomysłem byłoby skorzystanie z szablonów malarskich na ścianę. Możesz wtedy kupić jakiś na przykład wypasiony spray i poszaleć według waszego gustu. Więcej opcji i większa gama kolorów i wzorów
Cześć. Ja z całego serca polecam sklep studio-dekoracji.com.pl/5-naklejki-scienne. Jest tam taki ogrom przzepięknych naklejek, że gwarantuję, że zakochasz się w niejednej. Nie będziesz umiał wybrać jednej i na drzewie się nie skończy. Wiem, bo sama z mężem tak miałam. Chcieliśmy kupić jakąś jedną malutką, a ostatecznie wybraliśmy 3 i to całkiem spore.
Dzień dobry. Ja też uważam, że sprytniejsze są szablony, ale ten sklep studio dekoracji też je ma w swej ofercie, więc nie ma problemu. Sam się zorientuj co wolisz. Może porozmawiaj z jakimś fachowcem co oni radzą?
Przekierowanie