Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Remont, sprzęt do kuchni… pytania!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobry wieczór. Jestem obecnie w bardzo stresującej sytuacji, a mianowicie, trwają u mnie w najlepsze prace remontowe. Mam szereg pytań, więc chciałbym otworzyć nowy temat, w którym będę Was pytał o kilka spraw związanych z remontem. Prosiłbym moderatora o nie zamykanie tematu, nim nie uzyskam odpowiedzi na swoje pytania. Zacznijmy od sprzętu do kuchni, a mianowicie zmywarki do naczyń. Czy według Was warto w niego zainwestować, czy lepiej manualnie myć naczynia?
Manualne mycie naczyń. Jeśli będziesz potrzebował tajemnego zaklęcia, jak łatwo zepsuć humor kobiecie to właśnie je znalazłeś Wink A tak na serio, to według mnie bardzo opłaca się zainwestować raz, a przestać ciągle męczyć się z myciem naczyń.
Zdecydowanie się zgadzam! Ile było kłótni o zmywanie to już nie jestem w stanie zliczyć. To jedna z tych czynności, które nikt nie lubi robić.
Mi tam tak wybitnie nie przeszkadza zmywanie ;P o ile wcześniej zostałem uraczony pysznym obiadkiem ;> A tak na serio to wystarczy spojrzeć na cenę zlewozmywaków:
e-budujemy.pl/zlewozmywaki_tectonite_franke,10016k i potem na koszt dowolnej innej zmywarki. Nie ma nawet porównania, dlatego w moim odczuciu zlewozmywaki są o wiele rozsądniejsza opcją, szczególnie, jak doliczymy jeszcze koszt zużycia prądu, pobieranego przez zmywarkę.
Okej, to może zostawmy to na trochę Wink bo jednak faktycznie to chyba kwestia preferencji i musze wziąć wszystkie plusy i minusy pod uwagę. Zmieniając temat: w łazience mam zamiar położyć piękne płytki Ashen producenta tubądzin jednak potrzebne jest gruntowanie podłogi. Jaki preparat jest do tego najlepszy??
Polecam ceresit, na pewno słyszałeś o tej zaprawie, jej jakość jest zdecydowanie nie do przecenienia. Łap od razu link: e-budujemy.pl/ceresit_grunty,1855k sklep sprawdzony, można kupować.
Dziękuję za pomoc w tym temacie, jeśli będę miał więcej pytań to będę odświeżał na bieżąco, jednak póki co coraz mniej mam czasu na komputer, pozdrawiam!
Przekierowanie