Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Co to takiego ta cała bezsenność?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
hejka:-) biologica oszalała i zadała nam referat zaburzenia snu przyczyny i konsekfencje dla rozwoju człowieka, skąd hoinka ja mam to wiedzieć? Normalnie zrobił bym kopiuj wklej i robota byłaby gotowa, ale baba się na mnie uwzieła, wiec musze się przyłorzyć, jak dostane kolejnego gola z referatu, to stary mnie zabije. Wieta cosik o tej bezsenosci?
Kolego może najpierw naucz się pisać i nie rób byków, a tak w ogóle to obojętnie do jakich źródeł sięgniesz, jak nie będziesz umiał tego przedstawić, to i tak dostaniesz laskę.
Moze zamiast prawić kazania, byś mogła pomuc z łaki swej?! Kompletnie się na tym nie znam nie jestem przecierz lekażem.
Otóż wyobraź sobie, że nie musisz nim być ani znać się specjalnie na bezsenności. Fachowej literatury na ten temat jest cała masa, na pewno wystarczy tylko trochę pogłówkować, iść do biblioteki albo pójść do pobliskiej przychodni i poczytać ulotki.
Nieukom nie pomagam, radź sobie sam!
A ja się zlituję, tylko nie wiem czy coś Ci to pomoże. Skoro tak lubisz korzystać z sieci, może przyda Ci się adres http://www.bezsenosc.pl. Jest to strona placówki, która na co dzień zajmuje się leczeniem i profilaktyką wszelkich rodzajów bezsenności. Znajdziesz tam wszystko na interesujący Cię temat, poznasz tam przyczyny bezsenności i rodzaje bezsenności: przewlekłej, przygodnej, krótkotrwałej itede. Jeśli zrobisz z tego dobry użytek, może dostaniesz celujący z referatu. Pozdrawiam gorąco.
Kiedyś miałam podobny referat. Również korzystałam tej strony. Pomógł mi wtedy wujek, który pracuje jako wolontariusz w podobnym ośrodku i na co dzień pomaga podczas terapii takich osób, byłam z nim nawet na takich zajęciach, dużo się wtedy dowiedziałam.
A masz to jeszcze gdzieś?
Nie, to były stare dzieje, pewnie leży gdzieś na strychu albo myszy go zeżarły, hi hi hiBig Grin
Trudno, dzieki wszystkim za dobre henci, informacje przez was podane tez sie pszydadzom.
Stron: 1 2
Przekierowanie