Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Kraków – monitoring domu jednorodzinnego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, cześć Smile Urządzamy się z mężem właśnie w naszym pierwszym, wspólnym domu (jednorodzinnym) i potrzebujemy porady w kwestii tego, na jaki monitoring warto się zdecydować w naszym przypadku. Mnie co prawda aż tak na kamerach nie zależy, ale mój TŻ przeżył w młodości włamanie (był w domu, kiedy do środka weszli złodzieje), także teraz zależy mu na maksymalnym bezpieczeństwie. Sypnijcie jakimiś pomysłami, jak można „uszczelnić” wejścia przed niepożądanymi osobami Wink Pozdrawiam!
Alarm jakiś już macie zamontowany? Na tylnych drzwiach przynajmniej powinien być moim zdaniem.
Hmm, a jak tego szukać? Bo jak wrzucę „instalacje alarmowe Kraków” to wyskakuje mi tyle wyników… może jednak ktoś korzystał z usług jakiegoś sklepu i potrafiłby coś konkretnego polecić? Mnie się aż odechciewa to wszystko przeglądać. No i te kamerki koniecznie też musimy zamontować, gdzie je kupić?
Ja znam sklep, nazywa się bodajże Monitoring&IT, wpisz w Google, na pewno znajdziesz, bo adresu nie mam teraz czasu szukać. Oglądałam u nich tydzień temu domofony i będą mi instalować nowy teraz w poniedziałek, to ewentualnie później mogę dać znać w PW co i jak Wink Ten mój obecny domofon to kompletnie nie nadaje się już do niczego, także najwyższy czas.
OK, dziękuję ślicznie za sugestię, chyba ich znalazłam Smile przedzwonię, to wszystko będzie jasne Smile
Przekierowanie