Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Dobry catering na rocznicę ślubu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Roobiimy z żoną przyjęcie na naszą dwudziestą rocznice ślubu i jeszcze nieijesteśmy pewni czy chcemy to zorganizować w restairacji czy moze w domu z dobrym cateringiem. To będzie dość duża impreza, ma się zjechać cała nasza rodzina i przyjaciele, więc zastanawiamy się czy właśie może nie lepiej w jakiś innym mijscu, niż dom. Jak sądzicie? Chodzi o Warszawę
Imprezy domowe mają to do siebie, ze można się totalnie rozluznić i zachowywać domowo, w restauracji jednak trzeba trzymać jakies pozory czy sznyt. Zależy czy chce ci się potem sprzątać, ja znam dobrych kuchcarzy na tego typu imprezy, zamawiamy u nich catering firmowy do warszawskiego oddziału naszej firmy i zawsze jesteśmy zadowoleni i najedzeni.
O właśnie, jeśli jedzenie jest znakomite to nie boję się zorganizować tej rocznicy w domu, sprzątaniem tez się nie martwię bo mamy pomoc domową, więc po prostu by przyszła jeden dzeń ekstra. I co możesz w tym cateringu zamówić?
No generalnie to co lubisz i chcesz, jesli msz jakies alergie to też nie problem, zimne przyjezdża ładnie zapakowanei gotowe do podania, ciepłe przyjezdza cieple i w razie czego łatwe do odgrzania. Ale jakby co to u nich jest też salka bankietowa Warszawa się cała tam bawi na weselach z tego co wiem. Takze mozesz sobie pojecchać do salabella.pl i zobaczyc co mają do zaoferowania.
Ja mogę spokojnie polecić zrobienie imprezy na miejscu, jest tak pięknie, że dopoki tam nie pojechałam to nawet sobie tego nie wyorażałam. I zgadzam się cała Warszawa zróżnicowany catering tam zamawia bo jedzenie mają znakomite, mam nadzieję, że nie zmieni im się nigdy kucharz. Tak czy siak zrobiłam tam raz urodziny mojej 80 letniej mamy i w ogóle nie załuję.
No właśnie zaglądam na ich strone i sam juz nie wiem co robić, sala wydaje się świetna i jest miejsce do tańca, co zdecydowanie działa na tak, chociaż z drugiej strony w domu może i faktycznie będze na wygodniej...No nic, skontaktuję się z nimi i wtedy zdecyduję, dzięki za podpowiedz, bardzo mi sie podoba.
Przekierowanie