Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Gdzie kupić oryginalne przedmioty do pokoju dziecięcego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem w trakcie urzadzania pokoiku dla mojej coreczki i szukam jakiegos dobrze zaopatrzonego sklepu z nieszablonowymi produktami. Nie chodzi mi o masowy chlam, któorego wszedzie jest jak na peczki, ale o jakies oryginalne przedmioty, ktore bedą nie tylko dobrze wykonane, ale i będą miały duze walory dekoracyjne. Mozecie polecić jakiś adres?
Ciekawe lampki możesz znaleźć chociażby pod tym adresem liliko.pl/Heico-lampy . Zresztą w tym serwisie znajdziesz dużo innych oryginalnych przedmiotów do domu i właśnie dla dzieci. Jak na przykład interesuje Cię oryginalna dziecięca porcelana to zobacz jak wygląda pierwszy lepszy kubek Krasilnikoff. Niby zupełnie klasyczna forma, ale sposób wykonania sprawia, że taki przedmiot staje się zupełnie wyjątkowy. Tyle tylko, że ja mam lekkiego bzika na punkcie takich designerskich gadżetów. Na szczęście mam świadomość, że nie każdy tak patrzy na świat i nikogo nie przymuszam do własnych racji Wink
Jak pokój dziecięcy jest duży, to fajnym pomysłem na jego doposażenie może być domek dziecięcy wykonany z drewna lub w tańszej wersji namiot czy domek plastikowy. Ja akurat jestem zwolennikiem naturalnych materiałów, dlatego wspominam o domku drewnianym. Dzieci uwielbiają tego typu przedmioty i możesz wierzyć lub nie, ale wnętrze takiego domku będzie ulubionym miejscem zabaw dla twojego dziecka.
Jak szukasz designerskich przedmiotów to zaglądaj do sklepów, które sprzedają właśnie takie produkty. Jest już nawet kilka sklepów, gdzie większość przedmiotów to właśnie produkty tworzone z myślą o dzieciach i pokoikach dziecięcych. Chociażby ten serwis o którym wspomniał ktoś kilka postów wcześniej.
Przekierowanie