Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Odżywianie dziecka.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Jestem z wykształcenia dietetyczką, więc nic w tym dziwnego, że bardzo dbam o odżywianie wszystkich członków mojej rodziny, również tego, który niedawno przyszedł na świat. Kacperek to mój pierwszy syn. Zastanawiam się, w jaki sposób podajecie dziecku pokarm? Karmicie piersią, z butelki?
Cześć! Najpierw karmiłam moje dziecko piersią, ale później przerzuciłam się na laktator elektryczny – ściąga pokarm samodzielnie, i - co bardzo ważne dla mnie – bezboleśnie.
Fajna sprawa z laktatorem, nie słyszałam nawet o tym. Moja córeczka uwielbia zaś butelkę Dr Brown – tylko z niej podaję jej pokarm, bo z czegoś innego nawet ona nie zechce. Chyba za bardzo ją rozpieszczam, mam nadzieję że nie wyrośnie mi na próżną.
Już trzeci raz zostałam matką i ze swojej strony mogę powiedzieć, iż niezwykle pomocne, praktyczne jest używanie podgrzewacza do słoiczków i butelek. Jeśli jestes dietetyczką – na pewno bardzo szybko odkryjesz wszystkie zalety tego sprzętu. Oprócz podgrzewania, produkt ma również funkcję rozmrażania. Cała ta procedura dzieje się w bardzo krótkim czasie.
Przekierowanie