Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Fotograf z powołania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Wam. Szukam jakiegoś dobrego fotografa, takiego naprawdę z powołania, który mógłby stworzyć unikatowe zdjęcia weselne, ale nie tylko. Nie od dziś wiadomo, że Internet to prawdziwa potega i można tutaj naprawdę wiele zdziałać. Pomyślałem więc, że zapytam Was, czy ktoś zna firmę, w której pracuje taki fotograf i nie boi się trudnych zleceń?
Według mnie powinienś pójść do jednej, mega profesjonalnej i bardzo ambitnej firmy: http://www.anmedio.pl/ Naprawdę są prześwietni w tym co robią, możesz u nich zamówić filmy, zdjęcia z wesela, ale zajmują się też kręceniem filmów promocyjnych itp. Raz miałem przyjemność korzystać z ich usług i cóż, mogę naprawdę powiedzieć, że są fenomenalni w tym co robią.
Ja kiedyś chodziłam z jednym fotografem. Naprawdę super nam było we dwoje, był prawdziwym artystą i często robił mi takie piękne zdjęcia.. może nawet czasem zbyt odważne. Jednak rozstałam się z nim, bo wyjechał za granicę i nasz związek nie wytrzymał odległości. A szkoda.. ten temat jakoś tak dziwnie obudził emocje we mnie.
Mój brat jest fotografem i ta praca często bardzo dużo go kosztuje. Tzn, jest mega szczęśliwy bo robi to co kocha, ale czasem ludzie są tacy wybredni i narzekają tylko na to co zrobił, albo oczekują cudów. A prawdziwy fotograf po prostu wyciąga z innych to co najpiękniejsze.
Przekierowanie