Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Pomysł na ciekawy obraz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam pomysłu na ciekawy obraz do salonu ale nie bardzo wiem na co się zdecydować i co pasowałoby do całego wystroju. Ciężko sobie tak to wyobrazić nie mogąc chociaż na próbę czegoś zawiesić dlatego tym bardziej nie mogę się zdecydować. Co moglibyście mi doradzić?
Może coś neutralnego w stonowanych kolorach? Takie rzeczy dobrze wyglądają i nieźle spisują się w pomieszczeniach w których nie wiadomo co powiesić. Nie wiem co więcej mogę Ci doradzić, bo nie widzac pokoju, jego wystroju, stylu i kolorów możemy tak sobie gadać w nieskończonośc i nie dojśc do niczego konkretnego. Chyba najlepiej będzie jeśli wydrukujesz sobie zdjęcie obrazu jaki chcesz kupić i spróbujesz sobie wyobrazić jak wygladałby wiekszy format w Twoim pomieszczeniu.
Też o tym tak myślałam i rzecz w tym ze większość obrazów pasuje dosyć nieźle ale chyba nie mam na tyle wyczucia gustu żeby stwierdzić że coś doskonale pasuje albo nie pasuje. Niekiedy żaden obraz mi się nie podoba nawet z tych które wcześniej mi odpowiadały.
Widze tu głebszy problem Tongue. Wypowiedź kolegi nasunęła mi pewną myśl, co powiesz na obrazy ze zdjęć które posiadasz na komputerze, nawet samodzielnie robionych? Moja koleżanka zrobiła mi kiedyś taki prezent, z tego co udało mi się dowiedzieć to zamawiała to w tym sklepie – naklejkomania.eu i efekt jest naprawdę super, godny polecenia każdemu kto chce mieć coś oryginalnego na scianie.
Przekierowanie