Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Szukam firmy wycinającej drzewa - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam firmy zajmującej się wycinką drzew z posesji. Potrzebny mi prawdziwy profesjonalista bo miejsca jest niewiele, w sąsiedztwie wysokie domy jednorodzinne, nie chciałbym żeby coś poszło nie tak. Jesli macie namiary na taką firmę to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
Jeśli interesuje Cię wycinka drzew Warszawa i okolice to polecam firmakrzak.com. Mam hotel który niedawno rozbudowywałam, wiązało się to z usunięciem kilku starych topoli. Obawiałam sie że podczas ścinania drzewo przewróci się na budynek ale na szczęście wszystko przebiegło spokojnie i bezpiecznie bez zadnych niespodzianek. Na marginesie dodam że korzystałam z ich usług projektowania ogrodu w moim domu w Markach i jestem bardzo zadowolona z efektu i ceny. Pozdrawiam i polecam.
Czy ktoś korzystał z usług tej firmy w zakresie nawadniania? W pracy polecili mi ich usługi ale wolę jeszcze sie upewnic co i jak.
Jeśli chodzi o profesjonalne systemy mające na celu nawodnienie ogrodów Warszawa nie ma lepszych specjalistów. Mam u siebie na działce ten kłopot że ziemia bardzo szybko się wysusza latem i wszystkie rośliny po prostu usychają. Od kiedy mam nawadnianie problem zniknął a rośliny w końcu odżyły Smile
O takie informacje mi chodziło. Dziękuję.
Nie ma za co, ciesze się że mogłam pomóc bo wiem jak trudno jest o dobre nawodnienie ogrodu, a patrzenie jak rośliny usychają i marnieją w oczach to nic przyjemnego.
Przekierowanie