Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Pomysły na tanie zagraniczne wakacje.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam inspiracji na zagraniczny urlop. Chodzi mi o jakieś sprawdzone miejsca, w których można wypocząć z całą rodziną za jakieś w miarę rozsądne pieniądze. Acha, byliśmy już w Grecji, także szukamy teraz czego innego.
Czemu wszyscy upierają się na zagraniczne wyjazdy, czy nad polskim morzem albo w gróach naprawdę jest tak bardzo kiepsko?
Polskę już całą objeździłam, a nie chce odwiedzac ciągle tych samych miejsc. Teraz czas na zagranicę, także w tym momencie interesują mnie zagraniczne wakacje 2016, a co będzie w kolejnych latach to czas pokaze. Może wrócę, do wakacji w Polsce, kto wie. Poza tym w tym momencie chodzi też o kwestie finansowe. Zagraniczne wakacje są często tańsze niż te w kraju, zwłaszcza jak się bierze pod uwagę oferty all inclusive.
Jeśli szukasz w miarę taniego kierunku to polecam chorwację albo czarnogórę. Można też poszukać czegoś tańszego w bułgarii. Jeśli jednak jestes przyzwyczajona do zagranicznego standardu to któreś z państw afrykańskich, tunezja czy egipt, ewentualnie azjatycka turcja tylko wiadomo, że teraz w tych regionach nie do końca jest bezpiecznie. Najlepiej poprzegladaj oferty z jakiegos biura podróży tj. PrestigeTravel.pl. Na pewno coś Ci wpadnie w oko, a przynajmniej zobaczysz gdzie wogole można jechać za pieniądze, którymi dysponujesz.
Teraz tanio jest w Egipcie, bo tam ludzie boją się jeździć, moim zdaniem niesłusznie, ale tak jest. Taniej niż w Europie jest też w Turcji i Tunezji. Później takie kraje europejskie jak Chorwacja, Bułgaria, Grecja, Portugalia i Hiszpania, Włochy, Francja. Można też wybrać się na jakąś wyspę, na Sardynię, Cypr lub na Wyspy Kanaryjskie, ale to już nieco drożej.
Przekierowanie