Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Gdzie w Łodzi kupić dobre materiały do remontu mieszania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako że nie mam kompletnego zaufania do typowych marketów budowlanych, tych całych sieciówek to zwracam się o pomoc do Was, może ktoś wie gdzie w Łodzi warto zaopatrywać się takie różne materiały do remontu? Różnego rodzaju farby, tynki, tapety i tego typu sprawy. Może macie jakieś doświadczenia?
A dlaczego nie w marketach? Mają przecież markowe materiały budowlane, a ceny są zazwyczaj naprawdę atrakcyjne, jak mam całe mieszkanie wykończone z takimi materiałami i nie narzekam…
no może, jeden kupi samochód i nim jeździ, a drugi taki sam i ciągle naprawia, raz się sparzyłem i dlatego pytam bo średnio teraz ufam tym miejscom.
Mam znajomego który ostatnio kupował tynki dekoracyjne Łódź ma chyba siedzibę tego sklepu internetowego gruparm.pl, sprawdź bo naprawdę mają fajne materiały choć ja zawsze zamawiałem po prostu przez internet.
Potwierdzam, sama czasem się tam zaopatruję właśnie w stacjonarmym sklepie. Spory wybór nowoczesnych tynków strukturalnych w cenie często jak za takie standardowe tynki, z mężem całe mieszkanie wyremontowaliśmy za naprawdę fajną kasę.
no jak można zamawiać przez neta to już w ogóle bajer, ja mieszkam na obrzeżach tego miasta to zawsze wygodniej jak coś się zamówi po sieci. Ogromne dzięki za tę informację, na pewno z niej skorzystam Wink
Ja i tak polecam pojechać do takiego miejsca osobiście i na własne oczy zobaczyć jak co wygląda. Jedna rzecz bardzo mi się podobała na zdjęcia, a na żywo okazało się, że już tak super jednak nie jest. Wydasz na dojazd, ale być może w ten sposób więcej zaoszczędzisz i tak na niepotrzebnym kupowaniu czegoś.
Przekierowanie