Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Nowy rok, nowe mieszkanie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Jako, że przyszedł nowy rok, to wielu z nas zaplanowało nowe cele i aspiracje. U nas wygląda to podobnie, a już nawet zaczęliśmy wdrażać w życie nasze marzenie. Otóż chcemy wyprowadzić się z obecnego mieszkania i wynająć coś zupełnie nowego. Jednak planujemy wspólnie dokonać pełnej aranżacji wnętrza. Potrzebujemy do tego Waszej pomocy i rady, do kogo się zgłosić z takim ambitnym pomysłem? Na pewno zależy nam na profesjonalistach.
Witam Was i winszuję postanowień noworocznych Wink Mam nadzieję, że moje również się spełnią. Ale wracając do Waszej kwestii, skąd jesteście moi drodzy?
Jesteśmy z okolic Katowic Wink
Czyli interesują Was firmy projektujące wnętrza z Katowic hmm.. niestety nikt nie przychodzi mi do głowy bo jestem z nad morza Wink
Pozwolę się wtrącić w dyskusję. Również jestem ze Śląska i korzystałem z oferty ze strony monodesign.com.pl i jestem szalenie zadowolony. Po pierwsze mają bardzo bogatą ofertę i do tego jak mało która firma pozwalają czynnie włączyć się w proces planowania. Praktycznie od samego początku wspólnie pracowaliśmy nad koncepcją mojego mieszkania i miałem pełny wgląd do planów i mogłem nadzorować całą pracę. Myślę, że również możecie spróbować się do nich zgłosić i się samemu przekonać Wink
Fantastycznie Wink Bardzo dziękujemy, właśnie wczytujemy się w ich ofertę i wygląda nad wyraz kusząco. Będziemy się z nimi kontaktować, dziękujemy!
Przekierowanie