Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Wybór tapety do pokoju córki pytanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam pytanie dotyczące tapety do pokoju córki. Pokój jest dość spory, z dwoma oknami skierowanymi na wchód, na planie kwadratu. Córka wyjechała na wymianę studencką i chcemy zrobić jej niespodziankę i wyremontować jej pokój. Zastanawiamy się z mężem jaką tapetę wybrać, żeby była zadowolona. Czy moglibyście coś polecić?
A córka ile ma lat?
Studiuje, niedługo kończy 20 lat więc to jeszcze młoda osoba.
Noto może jakąś młodzieżową tapetę? Skoro córka jest jeszcze młodziutka można zaszaleć i sprezentować jej jakiś fajny efekt np w 3d. Takie tapety można znaleźc w internecie.
Młodzi to lubią teraz ekstrawagancję. Zostawcie jej surowe ściany i pozwólcie pomalować sprejem, będzie zadowolona.
Jak to duży pokój to przydałby się wam ktoś do aranżacji tapet kto podpowie, jaki deseń wybrać i czy taka tapeta w 3d na pewno będzie dobrze się prezentowała. A myśleliście o czymś elegantszym, na przykład tapecie w takie arystokratyczne wzory? Na pewno wiecie o czym mówię to dość modne. I na przykład zostawić jedną ścianę gołą, a na drugą dać tapetę.
No to macie ciężki orzech... Wybrać coś dla dziecka i to jeszcze niespodzianka ma być. To lepiej nie ryzykować może i zdecydować się na coś normalnego. Jak nie wiecie co wybrać to możecie zajrzeć tutaj http://www.tapetyonline.pl/ dużo wzorów do wyboru.
Nie za duże ryzyko? Może lepiej poczekać, aż wróci?
Bardzo fajny pomysł! Smile że Wam się chce robić taki prezent, podziwiam! To nie ma co żałować pomysłów, tylko wybrać coś naprawdę ekstra. Może to 3d, skoro pokój jest dość duży to będzie dawać efekt. Albo pobawić się w różne wzory, teraz to co z pozoru do siebie nie pasuje tworzy fajny efekt. Ja to bym widziała białą ścianę przy oknach i drzwiach, a na większych ścianach jakiś desen z elementami drewna w pastelowych kolorach.
Córka z pewnością doceni, że się staraliście bez względu na to co będzie na tych ścianach Smile więc nie przejmujcie się i wybierzcie, co wpadnie Wam w oko. Ale tak dla inspiracji spotkałam się ostatnio z welurowymi tapetami. Miłe w dotyku Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie