Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Jakie ogrodzenie jest najtańsze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam ograniczony budżet, a musze zabezpieczyc działke po dziadkach. Drewniany płot, który ogradzał dom zwyczajnie się rozsypał, zostały tylko resztki, które do niczego się nie nadają. Polećcie coś w mairę taniego, ale porządnego, tak żeby wytrzymało przynajmniej 10-15 lat. Wiadomo, nie musi być to jakiś piekny płot, ważne tylko żeby nikt nie właził na teren działki i żeby ogrodzenie nie było wyjatkowo drogie.
Pierwsze co przychodzi mi do głowy to zwykła siatka ogrodzeniowa. To jest najtasze i najszybciej taki płot postawisz, tyle tylko, ze w żaden sposób nie zasłoni on domu. Bardziej porządny jest płot panelowy, zrobiony z ocynkowanych prętów, które się zgrzewa i wygina dla nadania im większej sztywności. Taki płot się nie przewróci, jak dobrze zamocujesz słupki no i jest ładniejszy od siatki. Jako tymczasowe ogrodzenie jest całkiem ok. Ewentualnie możesz jeszcze pomyśleć o płocie betonowym, ale to akurat odradzam. Będzie drogo i brzydko, a jedyny plus to zasłonięcie terenu posesji.
Jak potrzebujesz tymczasowego, w miarę trwałego rozwiązania to wybierz coś z tego zestawu drumar.pl/ogrodzenia_budowlane. Masz tu i płoty ażurowe i pełne, także możesz wybrac to co wydaje ci się lepsze. Taki płot możesz szybko zdemontować jak chcesz postawić coś lepszego. Pozatym to są ogrodzenia naprawdę bardzo tanie i proste w montażu. Nie musisz tracić czasu ani pieniędzy na stawianie ogrodzenia bo zorbisz to raz dwa i to samodzielnie.
Najtańsze są ogrodzenia siatkowe. Ta firma, której linki przytaczaliście, DRU-MAR ma też takie ogrodzenia w swojej ofercie, także możesz sobie je od razu przejrzeć. To już nie ta siatka, jak kiedyś, co się gięła przy każdym naciśnięciu tylko dużo solidniejsza konstrukcja. Dodatkowo wszystko w przystępnej cenie. Myśle więc, że warto zainwestowac Wink
Przekierowanie