Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Przekąsko-przystawka na urodziny rodzinne.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Uwielbiam gotować i z tego względu na wszystki erodzinne imprezy to ja przygotowuję stół. Mam na tym punkcie hopla a przy okazji pozwala mi się to zrelaksować po całym tygodniu pracy w korpo. Szukam właśnie ciekawego menu na urodziny mojej mamy, która by chciała miec coś eleganckigo ale jednocześnie pysznego. W zasadzie to nie wiem tylko co podać na przystawkę. Macie jakiś pomysl?
Wiesz, to ciekawe co mówisz, bo z reguły spotyka sie kobiety, które uwielbiają gotować a jak mają przygotować rodzinny obiad to zaczynają płakać,bo tak im się nie chce. Tak czy siak, może zrób małe pancakes z kawiorem i smażonym avokado? Do tego sos śmeitanowy i podać to na letnio, żeby wydobyc smak każdego składnika po kolei? Na pewno eleganckie i sądzę, że różnorodność każdego składnika będzi esię nawzajem uzupełniać.
Bardzo ciekawy pomysł, połączenie amerykanskiego i rosyjskiego elementu, na pewno się im wszystkim spodoba. Widziałem zreszta ostatnio, że jeśli chodzi o kawior cena nie jest wcale zła i można sobie spokojnie na niego pozwolić. Myślę, że jescze ogarnę temat i może dodam jeszcze ziarna sezamu to wtedy w ogóle będzie odlot.
Przekierowanie