Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Montaż złączki przy pionie, sposób?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przymierzam się do samodzielnej wymiany częsci instalacji c.o. w starym domku ale nie wiem jak poradzić sobie z zamontowaniem złączki przy pionie rur. Jest na to jakiś fachowy sposób?
Podbijam pytanie, mam podobną sytuację u siebie i mój chłopak nie wiem co z tym zrobić.
Witam. Bez profesjonalisty sie nie obejdzie. Mniej wiecej sobie wyobrażam o czym mówicie, to trudno dostępne miejsce z jakim często pojawia sie problem. To co mogę zrobić to odesłać do firmy która zajmuje się takimi rzeczami i robi to naprawde dobrze za małe pieniadze: http://wymianagrzejnikow.wroclaw.pl/1_3_oferta.html. Mam nadzieje że pomogłem, bo jako emerytowany hydraulik miałbym z tym problem nawet z dobrymi narzędziami.
Jak nie da rady to nie da rady. Czytałem już w necie że dużo osób ma z takimi rzeczami problemy i jedynym wyjściem jest hydraulik. Może to nawet i lepiej bo wolę zapłacić komuś i mieć to zrobione raz a dobrze zamiast bujać się w nieskończoność i nie daj Boże naprawiać jak zacznie cieknąć.
Otóż to, ja mam taką zasadę że jak czegos nie umiem to sie nie pcham i wole zeby zrobil to ktos kto ma pojęcie. jak sie ktos nie stosuje to potem wylewa zale na forach ze narzedzia złej jakości albo materiały słabe, a tak naprawdę niemal zawsze wina leży po stronie wykonawcy, pozdrawiam serdecznie i powodzenia zyczę ze złączką.
Dzięki, mam nadzieje że nie będzie potrzebne bo już jestem umówiony z firmą którą poleciłeś.
Przekierowanie