Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Stroje na wyścig.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja córka zapisała mnie w ramach integracji rodzicielskiej w swojej szkole na wyścig kolarski po okolicznych szosach. Mam sobie w ramach tego wyścigu kupić strój, ale już taki, żeby m pożądnie wyglądał. Jak ja będę w tym wyglądał. Nie chce być pośmiewiskiem dla pozostałej części rodziców, którzy wezmą udział w wyścigu.
No bardzo dobrze będziesz wyglądał, a równie dobrze będzie Ci się w tym jechało. Słuchaj to profesjonalne koszulki, zresztą i cała reszta też jest dostosowana do jazdy na rowerze. Szybko zobaczysz, że warto mieć taki strój,m jeśli jedzie się trochę dalej niż do sklepu.
Słyszałem, że takie koszulki rowerowe bardzo dobrze współgrają z kolarzem. Tylko nie wiem, czy ten materiał jest na tyle wygodny, że dobrze się w tym jedzie.
A jak myślisz, czy kolarze którzy jeżdżą w wyścigach korzystali by z tego gdyby koszulki były niwygodne, no chyba nie, więc nie masz się czego obawiać. Pewnie pierwsze wrażenie będzie trochę inne od tych, jakie miałeś do tej pory, ale szybko się przyzwyczaisz.
Zajrzyj sobie tutaj http://www.cyclingpassion.pl/. W tym sklepie mają najlepsze zestawy na rower, zarówno dla kobie, jak i dla facetów. Mają generalnie wszystko, nawet najnowsze wydania strojów grup zawodowych, które jeszcze do niedawna można było kupić tylko w zagranicznych sklepach. A teraz możesz je mieć od reki.
Super dzieki Smile rzeczywiście fajny sklep, dzięki śliczne Wink
Przekierowanie