Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Nowoczesne budownictwo domów jednorodzinnych.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka. Zastanawiam się nad wybraniem projektu domu pasywnego. Czy jest ktoś na forum, kto ma taki dom i jest mi w stanie powiedzieć jak wygląda koszt takiej inwestycji i czy faktycznie tak warto to robić?
Warto jak najbardziej. Mam znajomego który zainwestował w taki dom pasywny i z tego co mówi to na ogrzewanie wydaje tyle co nic. Z wyliczeń projektowych wyszło że zaoszczędzi w miesiącu ponad 90% kosztów za ogrzewanie. Fajna sprawa i do tego szybko się zwraca.
Jeżeli myślisz poważnie to wejdź na http://www.ekoprodet.pl/domy-pasywne. Ta firma specjalizuje się w oszczędzaniu energii więc z nimi najlepiej będzie się skontaktować. Jeżeli masz sporo pytań to zadzwoń, gwarantuję że dowiesz się wszystkiego.
Skoro tak mówisz, to zaraz spróbuję zadzwonić. Mam kilka pytań, ale gdybym miała tak o to wszystko pytać na forum to nie starczyło by mi czasu. Dzięki za pomoc, zaraz będę dzwonić i się dowiadywać.
Firma bardzo dobra. U mnie doradzali podczas budowy nowej hali magazynowej a prywatnie korzystałem z ich weryfikacji projektu domu pasywnego. Nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń a wręcz przeciwnie, warto się do nich wybrać.
Sama jestem ciekawa jaki jest koszt takiego projektu. Jeżeli się zdecydujesz to daj znać na forum albo ja się do ciebie odezwę. Bardzo chętnie poznała bym trochę szczegółów.
Przekierowanie