Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Meble w niedużym mieszkaniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry kochani. Szukam pomysłów na urządzenie swojego mieszkania. Musze przyznać od razu, że jest to nieduże mieszkanie. Dlatego właśnie mam chyba największy z tym wszystkim problem. Chciałoby się dużo wstawić, ale się nie da. Na szczęscie do salonu, który jest relatywnie największym pomieszczeniem w moim mieszkaniu muszę dokupić jeszcze meble, tak więc jest chwilka na zastanowienie. Jeśli znacie jakieś fajne propozycje na aranżowanie i oczywiście ładne meble dajcie proszę podpowiedzi. Życzę miłego dnia, pa.
Witam. Do salonu coraz częściej dostawia się stół z krzesłami. Jak to małe mieszkanie, to taki nieduży stolik z krzesłami można przystawić przy ścianie, na uboczu, żeby za bardzo nie zawadzało. Myślę, że meble w salonie można też sprytnie ustawić. Nie potrzeba zaraz gigantycznych metrów kwadratowych, wystarczy odrobina pomyślunku.
Witajcie dziewczyny. A widziałyście salon meble Potocki? Tam to dopiero mają ładne zestawy meblowe. Do salonu też zapewne znajdzie się jakieś sprytne rozwiązanie. Koniecznie zajrzyj sobie tutaj http://www.meblepotocki.pl/. Mają bardzo dobrze dostosowane zestawy meblowe. My wyposażyliśmy dzięki nim jadalnię. Jest elegancka i nowoczesna, nie trzeba się już wstydzić, gdy zapraszamy znajomych czy rodzinę na obiad.
Hej ludzie, a co myślicie nad nowoczesnymi meblami, które można dowolnie komponować. Z możliwością dokupienia innych elementów? Ja się też zastanawiam. Chciałam wymienić meble w salonie i jakoś nie mogę się do tego zabrać. Może jeszcze poszperam na stronie tego producenta. Pozdrawiam
Salon to rzeczywiście spory problem, jeśli chodzi o wyposażenie. Tym bardziej, jeśli przestrzeń tego pomieszczenia jest nie do końca ustawna. U nas salon jest duży, ale mamy balkon dlatego chcąc nie chcąc jedna ze ścian jest praktycznie nie do ustawienia a to dlatego, że jest na niej duże okno z balkonowym skrzydłem drzwiowym. Niby duże, a jednak nie idzie dojść do ładu. Też musze pokombinować z meblami.
Przekierowanie