Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć, zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. Dokładnie tak, jak w temacie – muszę znaleźć dla mamy ładne, dobre miejsce na rehabilitację bo musi się trochę pozbierać po wylewie z przyległościami, na razie wiem, że NFZ nie wyśle jej nigdzie, bo te ich nieszczęsne limity.. Ale mam forsę, mogę ją sam wysłać, tylko nie wiem, dokąd. Coś mi podpowiecie?
Proponuję ci spradzenie, co na ten temat powiedzą Internety, wiesz, Google. Chyba wystarczy, jak zapytasz o dobre turnusy rehabilitacyjne w Polsce, tyle tego jest w kraju, że powinieneś mieć w pięć sekund mnóstwo ofert z każdego zakątka naszego państewka. Ale ja osobiście polecałabym pojechać nad Bałtyk, bo tam masz po prostu wszystko, co trzeba: wakacyjny nastrój, jod leczniczy, relaks, a jak znajdziesz dobry ośrodek, to na pewno profesjonalną opiekę medyczną i zabiegi na od-powiednim poziomie. Tam nei da się nie odpocząć, mówię ci.
Bałtyk, powiadasz? Hmm.. A to nasze Polskie morze nie jest zbyt zabrudzone, plaże nie za bardzo zaludnione?
Coś ty, w pobliżu ośrodków, które organizują wczasy lecznicze nad morzem Wszystko jest zawsze cacy, nie ma mowy o jakimś syfie czy niedociągnięciach, człowieku, to nie te czasy. Smile Teraz przecież klient nasz pan, rozumiesz, każdy dba o wizerunek, bo inaczej straci pozycję.
Ja wspaniałe wczasy spędziłam w Ciechocinku, to taka miejscowość pod Toruniem, dla niezorien-towanych. Rewelacyjny mikroklimat, można ypocząć i poznac wspaniałych ludzi, polecam i po-zdrawiam!
No nie, morza i tak nic nie przebije, moim zdaniem oczywiście. Uważam, że to jedyna opcja i jeśli masz za co, to właśnie tam wyślij mamę.
Sam bym pojechał, dawno nie byłem nad morzem…
A widzisz problem? Przecież bez problemu możesz pojechać z mamą, opłacisz sobie pobyt i już. Smile
No rzeczywiście, zupełnie o tym nie pomyślałem… A miałbym w ten sposób fajne wakacje, nie?
Jeśli tylko lubisz morze.. pakuj się już. Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie