Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Szukam serwisu drzwi garażowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej szukam dobrego i niedrogiego serwisu drzwi garażowych z Wrocławia. Od pewnego czasu drzwi chodziły bardzo ciężko, mechanizm skrzypiał i czasem się zacinał ale póki działał nie zwracałam na to uwagi. Wczoraj w ogóle nie mogłam ich otworzyć, dziś miałam trochewiecej czasu wiec przyjrzałam sie mniej wiecej jak to działa i co siezepsulo ale nie mam pojecia, dlatego bedewdzieczna za polecenie mi jakiegos sprawdzonego i rzetelnego serwisu. Z góry serdeczne dzieki.
Moje drzwi kiedyś same się zamknęły. Poleciały w dół z takim hukiem że aż sąsiedzi wyszli sprawdzić co się stało. Kolega polecił mi wtedy ten serwis, który oceniam bardzo pozytywnie. Policzyli sobie o wiele mniej niż inne firmy od moich znajomych, a ich praca nie wymagała poprawek bo wszystko działa do dziś bez żadnych problemów. Pozdrawiam serdecznie.
Zamawiałam w tym sklepie okna PCV Wroclaw nie ma chyba tańszego i lepszego sklepu. Zanim się zdecydowałam przeglądałam wiele ofert, ale żadna nie była odpowiednia, bo albo wykonanie słabe albo ceny za wysokie. Tu można liczyć na solidne wykonanie z najlepszych tworzyw sztucznych, a do tego korzystne ceny, polecam każdemu bo warto.
Wielkie dzięki za pomoc. Już do nich dzwoniłam i jestem umówiona na naprawę, a co do okien to zapewne też skorzystam bo muszę w końcu przeprowadzić generalny remont i powymieniać miedzy innymi okna, pzdr.
Przekierowanie