Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Gdzie znajdę fajne fototapety do kuchni?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, szukam jakieś firmy, która zajmuje się produkcją fototapet, marzy mi się kilka ładnych ścian w kuchni i nie tylko.. Macie jakieś sprawdzone firmy robiące takie produkty?
Słuchaj, a nie lepiej byloby zainwestować nie w normalne fototapety w kucni, a dać raczej wydrukować na szkle kuchenne obrazki? Wiesz, jak to ślicznie wygląda? Takie zgrabne panele na poziomie kuchenki czy zlewu,, ja tak mam, też chciałam typową fototapetę, ale znajomi poradzili szkło.
Ja mam całkiem fajną firmę od foto tapet, tylko musiałbym poszukać jak się nazywała, bo dawno nie kupowałem nic od nich.
A propos tego szkła kuchennego – poczytałam sobie trochę o tych rzeczach i faktycznie wyglądają bardzo fajnie. Ceny są nawet znośne jak na moją kieszeń, może rzeczywiście to w kuchni dać, a inne w saloniku?
Ja tam jestem wielką zwolenniczką paneli szklanych, jestem nimi absolutnie zauroczona. Jak masz okazję, kupuj, montuj sobie – nie pożałujesz.
Widzisz, trochę mam zagwozdkę, bo wypatrzyłam sobie przepiękną fototapetę z mostem linowym we mgle, chciałabym sobie kupić, ale nie wiem, czy wtedy mi starczy na te panele.. chyba, że raz kupię to, a raz to..
A co to za sklep? Ten, w którym są te wszystkie fajne rzeczy? Może to ten mój?
Nie wiem, czyj on Wink pewnie należy do jakiejś firmy Wink ale ja znalazłam taką stronę Fototapetka, można u nich zamówić swoją fototapetę (ze swoim zdjęciem), albo wybrać coś z gotowców. Piękne mają w ofercie rzeczy, naprawdę bajery.
Przekierowanie