Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Które rolety najlepiej chronią przed słońcem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuje takich rolet albo żaluzji, które praktycznie całkowicie zaciemnią wnetrze pokoju. Znacie taki produkt?
inwestujesz w porzadne rolety zewnetrzne i masz ciemno w mieszkaniu jak w nocy, takie rolety calkowicie odetna doplyw swiatla do wnetrza mieszkania czy domu sprawdzone osobiscieWink
Czemu chcesz całkiem zaciemnić mieszkanie, przeciez to jest okropne. Nie lepiej pójść na kompromis i wybrac coś w stylu rolety dzień-noc. Wystarczy lekkie przesunięcie rolety i masz ciemniej lub jaśniej w pokoju.
Ja szukam czegoś co maksymalnie zaciemni wnetrze pokoju, ale nie będzie kosztowało majątku, tak jak w przypadku rolet zewnętrznych. Pozatym chciałbym kupić coś co mogę samemu zamontować, a nie płacić jeszcze za montaz. Co do tych rolet dzien-noc to na mój gust one troszke zbyt słabo przyciemniają. A zacieniach chce, bo czasami oglądam filmy w srodku dnia, a pokój jest od południa i zwyczajnie jest za jasno.
Przejrzy sobie zdjęcia rolet i żaluzji z tego serwisu http://fabrollo.pl/. Mają tam praktycznie wszystkie popularne rodzaje osłon okiennych, no może z pominieciem klasycznych firman i zasłonek, ale jesli chodzi o rozwiązania systemowe, to chyba mają wszystko co popularne. Mozesz sobie zobaczyc, co najbardziej zaciemnia, a co przepuszcza więcej światła. Ogólnie jest tak, że im grubszy materiał na rolete, tym mniejsza przepuszczalność świałta i tym możesz się kierować. Możesz też od razu pójść po bandzie i kupić klasyczne żaluzje aluminiowe. Może i nie są super ładne, ale akurat w aspekcie przesłaniania światła są bardzo skuteczne.
Nie wiedzialem, że ktoś jeszcze produkuje i sprzedaje takie żaluzje. Pamiętam, że moja ciocia miala takie w domu i zawsze lubilem się nimi bawic jako dziecko, tylko one często się psuly i zacinały.
Musisz po prostu wybrać rolety z grubego materiału, nawet nie musza być ciemne, chodzi tylko żeby były grube. Sam rodzaj rolet ma drugorzędne znaczenie.
Przekierowanie