Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam pytanie – czy ktoś z was może orientuje się, gdzie w Poznaniu można zapisac dziecko na warsztaty z programowania dla najmłodszych? Syn odkad dostał komputer na Komunię po prostu poknał bakcyla i próbuje sam programować jakieś rzeczy. Idzie mu chyba całkiem nieźle na tyle oczywiście na ile ja się w tym orientuję Wink ale nie ukrywam, ze chciałbym wykorzystac to, ze ma teraz takie akurat zainteresowanie i zrobić wszystko, żeby nauczył się tego pod jakims fachowym okiem.
Fajny pomysł zwłaszcza, ze teraz nasze dzieci tak szybko oswajają się z komputerem. Moich znajomych syn uczęszcza na cos takiego. Zaraz postaram się dowiedzieć jak nazywa się ta firma, która organizuje zajecia.
Okej, będę wdzieczny.
a nie chodzi Ci czasami o to: http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/nauk...ramowania/? Jak rzuciles hasło: programowanie dla najmłodszych w Poznaniu, to od razu sobie wyguglowalem wlasnie ich. Moich znajomych syn ma 11 lat i tez jest zapisany na takie warsztaty. Z tego, co kumpel opowiadal, to młody jest bardzo zadowolony z tego, co się tam uczy. I mówi, że największy plus tego to to, ze wykorzystuje kompa nie dla jakiś bzdurnych, zamulajacyh mózg rzeczy, ale korzysta z jego wielu, nie wykorzystywanych na co dzień przez zwykłego Kowalskiego, opcji.
Dokładnie, mój syn tam chodzi – ta firma nazywa się GO4Robot sp. z o.o.. I organizują zajęcia dla 11-latków. Uczą się na nich, że komputer to nie tylko giercowanie, ale przede wszystkim maszyna, która pozwala stworzyć wiele przydatnych dla człowieka programów. Młody jest zafascynowany. To tez takie połączenie matematyki i informatyki w jednym, a te przedmioty mu się zawsze podobały.
Już jestem, ale widze, ze przed chwilą kolega podal te sama firme, co moi znajomi. Ich syn tez chodzi na programowanie dla najmłodszych wlasnie tam.
Bo nie wiem czy gdzieś jeszcze robią takie zajęcia w Poznaniu.
Wielkie dzięki panowie za pomoc!
Przekierowanie