Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Znacie w Górach Stołowych dobre noclegi?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy znacie w Górach Stołowych jakieś dobre noclegi?
A doprecyzuj co to znaczy dobre noclegi? O piękne miejsca, te nasze Góry Stołowe noclegi są tam różne, od fajnych hotelików z luksusowym wyposażeniem po kwatery u ludzi w domach prywatnych. Co byś dokładnie chciała?
Sama nie wiem, co bym chciała – ale hotel raczej nie, bo ceny będą zaporowe. Ale tak pokoje w domach ludzi prywatnych? To chyba nie jest takie bardzo drogie, nie?
Z tego co się orientuje to spokojnie znajdziesz tanie noclegi, tu wejdź http://super-wczasy.pl/noclegi/gory-stolowe, patrzyłem teraz i widziałem tam parę niedrogich noclegów w Górach Stołowych, w schronisku na przykład. Sama zobacz, ceny są niewysokie, a jakie widoki!
O, dzięki za podpowiedź, bo o schronisku nawet nei pomyślałam, a przecież to najlepsze miejsce jak na góry. No świetny pomysł, serio. Smile
Cześć, dorzucę swoje 3 grosze, jeśli pozwolicie. Znam te stronę, Super Wczasy, co prawda w Górach stołowych nie szukałam jeszcze noclegów, ale w paru miejscach nad morzem już tak. Gdybyś miała wątpliwości to na tej stronie są bardzo dobre ofert, sprawdzone i dość aktualne, przynajmniej ja się nigdy nie nacięłam.
Dobrze że tak piszesz, bo ja już mam negatywne doświadczenia z inną stroną, nic tam nie było zgodne z prawdą, niepotrzebnie straciłam czas.
Spokojnie, tutaj będzie ok., sprawdziłąm ją wielokrotnie.
Ja też się nie przejechałem, wszystko zawze było ok., aktualne informacje, zdjęcia itp.
No ludziom zależy, ajk się ogłaszają, nie?
Stron: 1 2
Przekierowanie