Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Potrzebny przemyślany i niedrogi projekt domu drewnianego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję przemyślanego i niedrogiego projektu domku drewnianego z funkcjonalnie rozmieszczonymi pokojami. Metraż myślę że do 55 metrów ale z chęcią zobaczę nawet mniejsze. Liczę że mi pomożecie bo nie znam się na projektach, budowach i domach. Pozdrawiam i bardzo dziekuje za pomoc.
Nie ma to jak drewniany dom Smile. W srodku panuje tak niezwykła atmosfera, że można z niego przez cały rok nie wychodzić. Wydaje mi się że jest też zdrowszy dla organizmu niż tradycyjny murowany. Jeśli szukasz niedrogich i ciekawych projektów to polecam zajrzeć tu - http://invest-center.eu/budynki-mieszkal...ewnianych/. Od wielu lat pracują nad projektami domów co widać w każdej pracy bo wiele rozwiązań jest tak oryginalnych i przemyślanych że mogą zaskoczyć nawet kogoś kto zna się na budownictwie.
Kolego, mógłbyś napisać czy oni mają tylko drewniane domy w ofercie czy murowane jednorodzinne budynki też? Będę wdzieczny.
Nie no, murowane domki tak samo mają - http://invest-center.eu/budynki-mieszkalne/. Mój znajomy kupił taki projekt i postawił bardzo ładny i nowoczesny domek. Wnętrze jest funkcjonalne, fajnie udało się stworzyć miks otwartych przestrzeni i prywatności w sypialniach. Jak dla mnie roziwązania idealne jeśli ktoś lubi nowoczesność ale jednocześnie chce mieć gdzie spokojnie wypocząć i odetchnąć.
O to chodziło, bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie. Miło że odpisałeś bo dziś doprosić się pomocy niekiedy graniczy z cudem.
Nie ma za co. Cieszę się że mogłem pomóc, bo doskonale wiem jak to jest szybko potrzebować informacji.
Przekierowanie