Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Kupię lampy motocyklowe!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak zaznaczyłem w temacie, szukam lampy motocyklowej. Wczoraj przepaliła się stara i muszę na szybko znaleźć coś nowego, bo za kilka dni jedziemy na małą motocyklową wycieczkę po Europie. Znacie jakiś sklep, który szybko dostarczy nową lampę?
Na szybko może być ciężko, ale ja bym po prostu podjechał do pierwszego lepszego sklepu i kupił obojętnie jaką. Ważne żeby wytrzymała przez cały wyjazdSmile
Znam jeden sklep internetowy, który oferuje świetne lampy motocyklowe od sprawdzonych producentów, a ponadto przesyłka może być u Ciebie nawet w 24-godziny. Sprawdź stronę internetową http://www.motocyklowysklep24.pl/dzial-e...80_41.html i sprawdź czy jest tam taka, która będzie pasowała do Twojego motocyklu. Wszystkie posiadają homologację, a także zostały przygotowane do podłączenia, więc zaraz po odbiorze przesyłki możesz zabrać się za montaż i ruszać na trasę.
Dzięki za szybką odpowiedź, dzięki której mogłem równie szybko złożyć zamówienieSmile Lampa już zamontowana, a jutro ruszamy w drogę!
Przekierowanie