Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Gdzie zamówię gabloty szklane?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie jest napisane, szukam firmy, która wykona na zamówienie gablotę szklaną. Jesteśmy z mężem zapalonymi podróżnikami i szukamy firmy, która pomoże nam wyeksponować nasze pamiątki. Oczywiście fajnie jakby gablota była jakaś stylowa i dopasowana wzorem do naszych zainteresowań oraz charakterów.
Nie łatwiej po prostu iść do sklepu z meblami i wybrać jakąś gablotę z gotowych? Też można dorwać fajne konstrukcje. Ja np. mam gablotę, która wygląda trochę jak przeszkolony regał z ośrodka zdrowia albo szpitala. Wygląda świetnie i robi doskonałą robotę.
Niestety chodzi o coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Nie ma to być tylko spersonalizowane, ale w 100-procentach dopasowane do nas. Nawet kształt gabloty ma mieć jakiś związek z nami.
Świetne gabloty szklane robi jedna firma z Poznania (właściwie to spod Poznania). Zamawiałem u nich gablotę to biura i jest zjawiskowa. Zresztą sami zobaczcie na stronie internetowej ich realizacje - http://oferta.convitro.com.pl/oferta/pro...y-szklane/. Myślę, że takie rozwiązania Wam się spodobają. Stawiają naprawdę na oryginalność i nowoczesną formę. Najlepiej jednak skonsultujcie swoją wizję z nimi.
A jak to wygląda cenowo? Bo widzę, że faktycznie są to niezłe, nowoczesne formy i już za sam artyzm można nieźle skasować.
Jest to zależne od kwestii indywidualnych, ilości zdobień, wymiarów, rodzaju materiału i wielu, wielu innych kwestii. Ja zamawiałem ogromną gablotę, a cena mnie jakoś specjalnie nie powaliła.
Przekierowanie