Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam problem. Czasami umawiam się z dziewczynami na randki ale zwykle na kolacji lub spacerze się kończą. Jak mam poznać kogoś z kim związał bym się na dłużej skoro zawsze mi zwieje? Pomyślałem o feromonach. Jaki był by najlepszy?
Widocznie jesteś zbyt szybki, nie każda pójdzie od razu do łóżka. Może robisz coś nie tak, jesteś zbyt obcesowy na przykład.
A gdzież tam! Ja obcesowy? Zaliczam się do nieśmiałych raczej. Może właśnie ten mój brak pewności siebie mnie gubi.
No to nie wiem, są różne kobiety. Może jeszcze nie trafiłeś na swoją.
No jest problem, ale do rozwiązania na szczęście. Na szczęście są feromony dla mężczyzn, które nie tylko sprawią, że kobiety będą się świetnie czuły w ich towarzystwie, będą uleglejsze i bardziej pożądliwe ale także podniosą męską pewność siebie. Trzeba tylko wybrać odpowiedni feromon. Poczytaj jeszcze tu: http://feromony-rank.pl/feromony-dla-mezczyzn/, a dowiesz się dlaczego tak jest.
A w jakiej postaci są te preparaty i jak często należy je stosować?
Najczęściej występują jako mieszanka perfum i feromonu, wystarczy wybrać zapach, który ci będzie odpowiadał ale jest też możliwość kupienia samego feromonu który można dodać do twoich ulubionych perfum.
No ale jak pomieszam jedno z drugim, to może się okazać, że zapach mi się nie spodoba.
Absolutnie nie, feromony są bezzapachowe, tzn my ich nie odbieramy węchem, to tylko nasza podświadomość na nie reaguje w określony sposób.
To mi przypomina bajkę o nowych szatach cesarza. Wszyscy się zachwycali choć nic nie widzieli. Może to tylko placebo?
Stron: 1 2
Przekierowanie