Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Jakie macie opinie na temat suplementów wspomagających odchudzanie? Stosował ktoś tabletki olimp cla z zieloną herbatą?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio znajoma mówiła mi że kupiła sobie ten specjalny suplement która ma wspomagać odchudzanie. Myślicie że coś takiego faktycznie działa? Jeżeli działa to jak?
Może trochę nie w temacie ale ostatnio sprawdzałam drosetux syrop na kaszel na stronie http://www.aptekabezrecepty24.pl/produkt...rop-150-ml. Co do syropu to sprawdza się fajnie ale na stronie znajdziesz też takie suplementy wraz z dokładnym opisem działania.
Zazwyczaj w tych suplach są dwa składniki, cla czyli kwas linolowy oraz l-karnityna. Jeżeli chodzi o ten pierwszy to nie ma wielu badań które dowodzą ze pomaga w odchudzaniu ale ten drugi za to ma bardzo skuteczne i potwierdzone działanie Wink
Moja żona stosowała olimp cla z zieloną herbatą i podobno dużo jej pomógł. Chodzi mi o coś takiego http://www.aptekabezrecepty24.pl/produkt...0-kapsulek. Jest to bardziej suplement diety niż herbata ale zasada działania podobna Wink
W takim razie nie zostaje mi nic innego jak po prostu sprawdzić na własnej skórze.
Przekierowanie