Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Polecana firma sprzedająca szamba betonowe w Ostródzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szukam sprawdzonej i terminowej firmy która w dobrych cenach sprzedaje szamba betonowe w Ostródzie, najlepiej z opcją dostawy i instalacji. Zapraszam do pisania i pozdrawiam.
Podbijam pytanko ale szukam w okolicach Sosnowca itp. Będę wdzięczna za pomoc.
Dobrego producenta masz tutaj - http://sosnowiec.fabeton.pl/. Firma warta uwagi bo ma konkurencyjne stawki, bardzo dobre jakościowo wyroby i solidnych fachowców którzy zbiornik dowiozą, zainstalują a nawet przygotują miejsce. Oczywiscie opieram się na własnych doświadczeniach Wink
Dziękuję
A Ostróda? Ktoś pomoże?
Sory nie napisałam że ta sama firma robi betonowe zbiorniki na szamba w Ostródzie również. Dzięki placówkom w każdym województwie obejmują chyba wszystkie miasta więc masz pewność że zbiornik przyjedzie cały, szczelny i gotowy do montażu. Na marginesie dodam że u mnie były niestandardowe przyłącza ale to nie problem bo na miejscu szambo jest nawiercane i dopasowywane, pozdrawiam.
Rzeczywiście spora firma bo zamawiałem betonowe szambo z Mikołowa i przyszło bardzo szybko. Nie wiedziałem ze mają tak wiele magazynów bo syn się głownie zajmował kontaktem z nimi. W każdym razie zadowolony jestem ze zbiornika, dobra inwestycja na lata.
Poda ktoś namiary na oddział w Starym Sączu? Prosze o info czy mozna jeden na drugim zbiorniku ustawić? Dzięki.
Może to się przyda http://stary-sacz.fabeton.pl/. Daj znać czy się udało skontaktować. Co do piętrowych ustawień to u mnie tak jest, producent gwarantuje że kombinacja nie osłabia się nawzajem i można bez przeszkód użytkować. Dla mnie same plusy bo nie rozkopali mi połowy działki.
Własnie o to chodzi dziekuje bardzo.
Stron: 1 2
Przekierowanie