Przestrzeń ludzi otwartych na nowe

Pełna wersja: Spadek ruchu na stronie – pomocy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od trzech lat jestem właścicielem pewnego portalu randkowego. Na ruch na stronie nie narzekałem aż do teraz,.. a konkretnie rzecz ujmując od kilku miesięcy moją stronę odwiedza o połowę mniej użytkowników. Co robić?
Przyczyn spadku ruchu może być wiele… Utrata widoczności serwisu i ruchu organicznego jest wystarczającym powodem do wykonania audytu SEO. Specjalista SEO powinien wykonać analizę serwisu pod tym kątem i wskazać działania niwelujące skutki strat i odbudowujące zasięgi organiczne.
Również zalecam przeprowadzenie audytu… Docelowo wykonane prace powinny wpływać na odbudowę zasięgu witryny w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza kiedy spadek ruchu nie jest spowodowany karą nałożoną przez wyszukiwarkę, a na przykład zmianą profilu wyników, wpływającą na Twoją niekorzyść.
Najlepiej zwróć się do profesjonalnej firmy wykonującej audyty, chociażby takiej jak https://audytseo.pl/ . Specjalista SEO przygotuje audyt serwisu i wskaże najbardziej prawdopodobne przyczyny spadków widoczności. Przeprowadzi analizę działań on-page oraz off-page, zaznaczy elementy do zmiany oraz działania, jakie należy podjąć, aby przeciwdziałać spadkom widoczności i ruchu.
Przekierowanie