Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Fajne gadżety do elektronicznych papierosów? - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Dział: W wolnym czasie... (/dzial-w-wolnym-czasie)
+--- Wątek: Fajne gadżety do elektronicznych papierosów? (/w-fajne-gadzety-do-elektronicznych-papierosow)Fajne gadżety do elektronicznych papierosów? - Mietek_Monter - 03-07-2016 08:15 AM

Yo yo yo, ciekaw jestem gdzie mogę w internecie kupić dobre i porządne elektryczne papierosy, które nie rozlecą mi się po miesiącu i będą trwałe? No i chciałbym, zeby się prezentowały elegancko, bo to jest dla mnie ważny aspekt.


Fajne gadżety do elektronicznych papierosów? - J-23 - 03-07-2016 09:20 AM

Dzisiaj już nie ma papierosów, które się źle prezentują, tak było kiedyś, że wyglądały tanio i jak zwykłe. Dzis mozesz kupić naprawdę fajne okazy w fajnych cenach. Dlaczego kupujesz elekroniki?


Fajne gadżety do elektronicznych papierosów? - Mietek_Monter - 03-07-2016 12:11 PM

Jakto dlaczego, oczywiśćie, żeby rzucić palenie zwykłych papierosów. Moja dziewczyna dała mi ultimatum i powiedziała, że nie będzie się ze mną więcej pokazywać, bo nie chce potem się dusić w dymie i sama pachnieć fajkami skoro nie pali. No to postanowiłem,że chociaż spróbuję, ale tak jak mówię, nie chcę jakiegoś badziewia.


Fajne gadżety do elektronicznych papierosów? - Dizzy - 03-07-2016 01:57 PM

Ja zawsze kupuję swoje w jednym miejscu. Jest sklep online z papierosami elektronicznymi, który nazywa się E-MBI, cenowo wychodzą świetnie i ja przynajmniej jestem bardzo zadowolony z ich usług. Dostawa zawsze na czas, bez najmnejszych problemów i nie musiałem nigdy składać reklamacji.


Fajne gadżety do elektronicznych papierosów? - Mietek_Monter - 03-07-2016 03:36 PM

A to prawda, że w niektórych miejscach nie można palić elektroników?


Fajne gadżety do elektronicznych papierosów? - Dizzy - 03-07-2016 06:35 PM

Nie wiem jak to jest jeśli chodzi o prawo, natomiast rozum podpowiada, ze np w szkoly raczej się niczego nie pali Smile Natomiast w kinach z tego co wiem to można, ostatnio nawet byłem i sobie podpalałem, ale to też trzeba się zdrowym rozsądkiem kierować – przy dziecku bym tego nie robił, przy dorosłych, którzy wiedzą co to jest to nie mam raczej problemu. No i tez jak ktos mnie prosi, żebym zgasił to nie mam z tym raczej kłopotu, to raczej kwestia uprzejmości.


Fajne gadżety do elektronicznych papierosów? - Mietek_Monter - 03-07-2016 06:48 PM

Tak samo właśnie myślę, tylko ciekawy jestem, czy jakaś ustawa weszła. Wiem, że jeszcze chyba w żadnym kraju europejskim nie zabroniono tego i słusznie, bo przeciez to nie jest papieros normalny.