Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Odżywianie dziecka. - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: To co nam najbliższe (/dzial-to-co-nam-najblizsze)
+--- Dział: Dzieci (/dzial-dzieci)
+--- Wątek: Odżywianie dziecka. (/w-odzywianie-dziecka)Odżywianie dziecka. - Kunegunda - 03-23-2016 04:33 PM

Witam wszystkich. Jestem z wykształcenia dietetyczką, więc nic w tym dziwnego, że bardzo dbam o odżywianie wszystkich członków mojej rodziny, również tego, który niedawno przyszedł na świat. Kacperek to mój pierwszy syn. Zastanawiam się, w jaki sposób podajecie dziecku pokarm? Karmicie piersią, z butelki?


Odżywianie dziecka. - Japonka - 03-23-2016 04:54 PM

Cześć! Najpierw karmiłam moje dziecko piersią, ale później przerzuciłam się na laktator elektryczny – ściąga pokarm samodzielnie, i - co bardzo ważne dla mnie – bezboleśnie.


Odżywianie dziecka. - Rasowa - 03-23-2016 05:27 PM

Fajna sprawa z laktatorem, nie słyszałam nawet o tym. Moja córeczka uwielbia zaś butelkę Dr Brown – tylko z niej podaję jej pokarm, bo z czegoś innego nawet ona nie zechce. Chyba za bardzo ją rozpieszczam, mam nadzieję że nie wyrośnie mi na próżną.


Odżywianie dziecka. - Zolina - 03-23-2016 06:42 PM

Już trzeci raz zostałam matką i ze swojej strony mogę powiedzieć, iż niezwykle pomocne, praktyczne jest używanie podgrzewacza do słoiczków i butelek. Jeśli jestes dietetyczką – na pewno bardzo szybko odkryjesz wszystkie zalety tego sprzętu. Oprócz podgrzewania, produkt ma również funkcję rozmrażania. Cała ta procedura dzieje się w bardzo krótkim czasie.