Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Auto firmowe - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Życiówka (/dzial-zyciowka)
+--- Dział: Motoryzacja & Mechanika (/dzial-motoryzacja-mechanika)
+--- Wątek: Auto firmowe (/w-auto-firmowe)



Auto firmowe - Dizzy - 04-14-2016 11:30 AM

Opiekun floty w naszej firmie właśnie zachorował i dostaliśmy informację, że mamy przez dwa tygodnie radzić sobie we własnym zakresie z samochodami. I traf chciał, że właśnie zaczął psuć się mój samochód. Jak myślicie kto byłby w stanie zająć się tylnią belką w moim aucie?


Auto firmowe - Roma - 04-14-2016 01:15 PM

Polecam zdecydowanie warsztaty, które znają się na danej marce. Ja akurat wiem, kto zajmuje się tego typu sprawami z autami produkcji fransuckiej, i to każdego producenta. Zajrzyj sobie na stronę http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-peugeot-306/, gdzie pokazali, jak wygląda u nich proces regeneracji tego elementu.


Auto firmowe - Mietek_Monter - 04-14-2016 04:11 PM

Faktycznie trafiłeś na ciężki okres. Mimo, że człowiek stara się zapamiętać procedury, to czasami pomoc osoby nadzorującej jest potrzebna. Właśnie w takich przypadkach, jak ty opisujesz. Gdzieś ostatnio wyczytałem, że w niektórych firmach nie ma osób, które odpowiadają za floty. Według mnie to strzał w kolano właścicieli firm.


Auto firmowe - Tryton - 04-14-2016 05:16 PM

Orientuje się może ktoś jakiego typu jest tylna belka w Lagunie po 2010? Mam z nią problem i chciałbym umówić się na jej regenerację. Miejsce już mam, ale muszę do rozpoczęcia zlecenia podać jakieś dane.


Auto firmowe - Queenia - 04-14-2016 06:55 PM

Z całą pewnością masz belkę skrętną, jak to ma miejsce w przypadku większości francuskich samochodów. Projektanci pracowali chyba na jednym zawieszeniu lub przy jednym stole.