Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Fotograf z powołania - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Dział: Swobodne rozmowy (/dzial-swobodne-rozmowy)
+--- Wątek: Fotograf z powołania (/w-fotograf-z-powolania)Fotograf z powołania - Mietek_Monter - 05-13-2016 02:32 PM

Cześć Wam. Szukam jakiegoś dobrego fotografa, takiego naprawdę z powołania, który mógłby stworzyć unikatowe zdjęcia weselne, ale nie tylko. Nie od dziś wiadomo, że Internet to prawdziwa potega i można tutaj naprawdę wiele zdziałać. Pomyślałem więc, że zapytam Was, czy ktoś zna firmę, w której pracuje taki fotograf i nie boi się trudnych zleceń?


Fotograf z powołania - Teflon - 05-13-2016 02:44 PM

Według mnie powinienś pójść do jednej, mega profesjonalnej i bardzo ambitnej firmy: http://www.anmedio.pl/ Naprawdę są prześwietni w tym co robią, możesz u nich zamówić filmy, zdjęcia z wesela, ale zajmują się też kręceniem filmów promocyjnych itp. Raz miałem przyjemność korzystać z ich usług i cóż, mogę naprawdę powiedzieć, że są fenomenalni w tym co robią.


Fotograf z powołania - Kunegunda - 05-13-2016 03:55 PM

Ja kiedyś chodziłam z jednym fotografem. Naprawdę super nam było we dwoje, był prawdziwym artystą i często robił mi takie piękne zdjęcia.. może nawet czasem zbyt odważne. Jednak rozstałam się z nim, bo wyjechał za granicę i nasz związek nie wytrzymał odległości. A szkoda.. ten temat jakoś tak dziwnie obudził emocje we mnie.


Fotograf z powołania - Japonka - 05-13-2016 06:43 PM

Mój brat jest fotografem i ta praca często bardzo dużo go kosztuje. Tzn, jest mega szczęśliwy bo robi to co kocha, ale czasem ludzie są tacy wybredni i narzekają tylko na to co zrobił, albo oczekują cudów. A prawdziwy fotograf po prostu wyciąga z innych to co najpiękniejsze.