Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Nowy rok, nowe mieszkanie? - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Życiówka (/dzial-zyciowka)
+--- Dział: Dom & Ogród (/dzial-dom-ogrod)
+--- Wątek: Nowy rok, nowe mieszkanie? (/w-nowy-rok-nowe-mieszkanie)

Nowy rok, nowe mieszkanie? - Zolina - 06-20-2016 09:43 AM

Witam! Jako, że przyszedł nowy rok, to wielu z nas zaplanowało nowe cele i aspiracje. U nas wygląda to podobnie, a już nawet zaczęliśmy wdrażać w życie nasze marzenie. Otóż chcemy wyprowadzić się z obecnego mieszkania i wynająć coś zupełnie nowego. Jednak planujemy wspólnie dokonać pełnej aranżacji wnętrza. Potrzebujemy do tego Waszej pomocy i rady, do kogo się zgłosić z takim ambitnym pomysłem? Na pewno zależy nam na profesjonalistach.

Nowy rok, nowe mieszkanie? - Rasowa - 06-20-2016 12:27 PM

Witam Was i winszuję postanowień noworocznych Wink Mam nadzieję, że moje również się spełnią. Ale wracając do Waszej kwestii, skąd jesteście moi drodzy?

Nowy rok, nowe mieszkanie? - Zolina - 06-20-2016 03:21 PM

Jesteśmy z okolic Katowic Wink

Nowy rok, nowe mieszkanie? - Rasowa - 06-20-2016 04:58 PM

Czyli interesują Was firmy projektujące wnętrza z Katowic hmm.. niestety nikt nie przychodzi mi do głowy bo jestem z nad morza Wink

Nowy rok, nowe mieszkanie? - Mietek_Monter - 06-20-2016 07:56 PM

Pozwolę się wtrącić w dyskusję. Również jestem ze Śląska i korzystałem z oferty ze strony monodesign.com.pl i jestem szalenie zadowolony. Po pierwsze mają bardzo bogatą ofertę i do tego jak mało która firma pozwalają czynnie włączyć się w proces planowania. Praktycznie od samego początku wspólnie pracowaliśmy nad koncepcją mojego mieszkania i miałem pełny wgląd do planów i mogłem nadzorować całą pracę. Myślę, że również możecie spróbować się do nich zgłosić i się samemu przekonać Wink

Nowy rok, nowe mieszkanie? - Zolina - 06-20-2016 08:39 PM

Fantastycznie Wink Bardzo dziękujemy, właśnie wczytujemy się w ich ofertę i wygląda nad wyraz kusząco. Będziemy się z nimi kontaktować, dziękujemy!