Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Potrzebny solidny skup żywca - pilnie - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Życiówka (/dzial-zyciowka)
+--- Dział: Aktualności (/dzial-aktualnosci)
+--- Wątek: Potrzebny solidny skup żywca - pilnie (/w-potrzebny-solidny-skup-zywca-pilnie)

Potrzebny solidny skup żywca - pilnie - Finansista - 06-27-2016 02:36 PM

Witam wszystkich serdecznie! Mam bardzo pilną sprawę, koniecznie potrzebuję jakiegoś skupu żywca dobrego, ten z którego korzystałem coś słabo ciągnie i mam z nim same problemy, denerwują mnie też bo strasznie mało płacą :/

Potrzebny solidny skup żywca - pilnie - Queenia - 06-27-2016 04:31 PM

Ja mam właśnie bydło na sprzedaż i też szukałam, niedawno znalazłam i sprzedałam w dobrej cenie według mnie Wink Jak coś to wejdź sobie na agrotranshandel.pl i zobacz jaką mają ofertę, mnie się bardzo podoba tam.

Potrzebny solidny skup żywca - pilnie - Finansista - 06-27-2016 05:14 PM

No proszę, widzę, że można oferować rozsądne ceny za żywca. Generalnie chcę sprzedać tuczniki ceny faktycznie są tam fajne, więc na pewno skorzystam, wielkie dzięki za pomoc.

Potrzebny solidny skup żywca - pilnie - Dizzy - 06-27-2016 05:37 PM

Co to znaczy korzystne ceny? Kiedyś ludzie to były ceny, hodowla bydła opłacała się jak ta lala i nie trzeba było mieć miliona tego żeby coś zarobić, dzisiaj jest normalna masakra i coraz bardziej się zastanawiam czy w ogóle jeszcze to trzymać :/

Potrzebny solidny skup żywca - pilnie - Mietek_Monter - 06-27-2016 06:01 PM

Głupoty gadasz, jak ktoś nie umie dobrze gospodarować to właśnie narzeka tak jak Ty.