Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Życiówka (/dzial-zyciowka)
+--- Dział: Zdrowie & Uroda (/dzial-zdrowie-uroda)
+--- Wątek: Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. (/w-zbieram-info-o-dobrych-miejscach-na-rehabilitacje)

Strony: 1 2

Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Mietek_Monter - 08-01-2016 02:02 AM

Cześć, zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. Dokładnie tak, jak w temacie – muszę znaleźć dla mamy ładne, dobre miejsce na rehabilitację bo musi się trochę pozbierać po wylewie z przyległościami, na razie wiem, że NFZ nie wyśle jej nigdzie, bo te ich nieszczęsne limity.. Ale mam forsę, mogę ją sam wysłać, tylko nie wiem, dokąd. Coś mi podpowiecie?

Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Japonka - 08-01-2016 04:36 AM

Proponuję ci spradzenie, co na ten temat powiedzą Internety, wiesz, Google. Chyba wystarczy, jak zapytasz o dobre turnusy rehabilitacyjne w Polsce, tyle tego jest w kraju, że powinieneś mieć w pięć sekund mnóstwo ofert z każdego zakątka naszego państewka. Ale ja osobiście polecałabym pojechać nad Bałtyk, bo tam masz po prostu wszystko, co trzeba: wakacyjny nastrój, jod leczniczy, relaks, a jak znajdziesz dobry ośrodek, to na pewno profesjonalną opiekę medyczną i zabiegi na od-powiednim poziomie. Tam nei da się nie odpocząć, mówię ci.

Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Mietek_Monter - 08-01-2016 06:15 AM

Bałtyk, powiadasz? Hmm.. A to nasze Polskie morze nie jest zbyt zabrudzone, plaże nie za bardzo zaludnione?

Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Japonka - 08-01-2016 07:22 AM

Coś ty, w pobliżu ośrodków, które organizują wczasy lecznicze nad morzem Wszystko jest zawsze cacy, nie ma mowy o jakimś syfie czy niedociągnięciach, człowieku, to nie te czasy. Smile Teraz przecież klient nasz pan, rozumiesz, każdy dba o wizerunek, bo inaczej straci pozycję.

Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Queenia - 08-01-2016 08:21 AM

Ja wspaniałe wczasy spędziłam w Ciechocinku, to taka miejscowość pod Toruniem, dla niezorien-towanych. Rewelacyjny mikroklimat, można ypocząć i poznac wspaniałych ludzi, polecam i po-zdrawiam!

Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Japonka - 08-01-2016 09:03 AM

No nie, morza i tak nic nie przebije, moim zdaniem oczywiście. Uważam, że to jedyna opcja i jeśli masz za co, to właśnie tam wyślij mamę.

Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Mietek_Monter - 08-01-2016 09:41 AM

Sam bym pojechał, dawno nie byłem nad morzem…

Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Japonka - 08-01-2016 12:06 PM

A widzisz problem? Przecież bez problemu możesz pojechać z mamą, opłacisz sobie pobyt i już. Smile

Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Mietek_Monter - 08-01-2016 12:54 PM

No rzeczywiście, zupełnie o tym nie pomyślałem… A miałbym w ten sposób fajne wakacje, nie?

Zbieram info o dobrych miejscach na rehabilitacje. - Japonka - 08-01-2016 01:19 PM

Jeśli tylko lubisz morze.. pakuj się już. Wink