Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty? - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Życiówka (/dzial-zyciowka)
+--- Dział: Edukacja (/dzial-edukacja)
+--- Wątek: Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty? (/w-programowanie-dla-najmlodszych-%E2%80%93-gdzie-znajde-takie-warsztaty)

Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty? - Finansista - 01-26-2017 02:19 PM

Witam, mam pytanie – czy ktoś z was może orientuje się, gdzie w Poznaniu można zapisac dziecko na warsztaty z programowania dla najmłodszych? Syn odkad dostał komputer na Komunię po prostu poknał bakcyla i próbuje sam programować jakieś rzeczy. Idzie mu chyba całkiem nieźle na tyle oczywiście na ile ja się w tym orientuję Wink ale nie ukrywam, ze chciałbym wykorzystac to, ze ma teraz takie akurat zainteresowanie i zrobić wszystko, żeby nauczył się tego pod jakims fachowym okiem.

Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty? - Dizzy - 01-26-2017 03:39 PM

Fajny pomysł zwłaszcza, ze teraz nasze dzieci tak szybko oswajają się z komputerem. Moich znajomych syn uczęszcza na cos takiego. Zaraz postaram się dowiedzieć jak nazywa się ta firma, która organizuje zajecia.

Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty? - Finansista - 01-26-2017 04:40 PM

Okej, będę wdzieczny.

Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty? - Mietek_Monter - 01-26-2017 05:18 PM

a nie chodzi Ci czasami o to: http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/nauka-programowania/? Jak rzuciles hasło: programowanie dla najmłodszych w Poznaniu, to od razu sobie wyguglowalem wlasnie ich. Moich znajomych syn ma 11 lat i tez jest zapisany na takie warsztaty. Z tego, co kumpel opowiadal, to młody jest bardzo zadowolony z tego, co się tam uczy. I mówi, że największy plus tego to to, ze wykorzystuje kompa nie dla jakiś bzdurnych, zamulajacyh mózg rzeczy, ale korzysta z jego wielu, nie wykorzystywanych na co dzień przez zwykłego Kowalskiego, opcji.

Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty? - J-23 - 01-26-2017 06:29 PM

Dokładnie, mój syn tam chodzi – ta firma nazywa się GO4Robot sp. z o.o.. I organizują zajęcia dla 11-latków. Uczą się na nich, że komputer to nie tylko giercowanie, ale przede wszystkim maszyna, która pozwala stworzyć wiele przydatnych dla człowieka programów. Młody jest zafascynowany. To tez takie połączenie matematyki i informatyki w jednym, a te przedmioty mu się zawsze podobały.

Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty? - Dizzy - 01-26-2017 07:21 PM

Już jestem, ale widze, ze przed chwilą kolega podal te sama firme, co moi znajomi. Ich syn tez chodzi na programowanie dla najmłodszych wlasnie tam.

Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty? - J-23 - 01-26-2017 07:50 PM

Bo nie wiem czy gdzieś jeszcze robią takie zajęcia w Poznaniu.

Programowanie dla najmłodszych – gdzie znajdę takie warsztaty? - Finansista - 01-26-2017 08:02 PM

Wielkie dzięki panowie za pomoc!