Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Potrzebny przemyślany i niedrogi projekt domu drewnianego - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Życiówka (/dzial-zyciowka)
+--- Dział: Dom & Ogród (/dzial-dom-ogrod)
+--- Wątek: Potrzebny przemyślany i niedrogi projekt domu drewnianego (/w-potrzebny-przemyslany-i-niedrogi-projekt-domu-drewnianego)Potrzebny przemyślany i niedrogi projekt domu drewnianego - Zolina - 03-23-2017 08:11 AM

Potrzebuję przemyślanego i niedrogiego projektu domku drewnianego z funkcjonalnie rozmieszczonymi pokojami. Metraż myślę że do 55 metrów ale z chęcią zobaczę nawet mniejsze. Liczę że mi pomożecie bo nie znam się na projektach, budowach i domach. Pozdrawiam i bardzo dziekuje za pomoc.


Potrzebny przemyślany i niedrogi projekt domu drewnianego - Goran - 03-23-2017 10:58 AM

Nie ma to jak drewniany dom Smile. W srodku panuje tak niezwykła atmosfera, że można z niego przez cały rok nie wychodzić. Wydaje mi się że jest też zdrowszy dla organizmu niż tradycyjny murowany. Jeśli szukasz niedrogich i ciekawych projektów to polecam zajrzeć tu - http://invest-center.eu/budynki-mieszkalne/projekty-domow-drewnianych/. Od wielu lat pracują nad projektami domów co widać w każdej pracy bo wiele rozwiązań jest tak oryginalnych i przemyślanych że mogą zaskoczyć nawet kogoś kto zna się na budownictwie.


Potrzebny przemyślany i niedrogi projekt domu drewnianego - Armin - 03-23-2017 11:16 AM

Kolego, mógłbyś napisać czy oni mają tylko drewniane domy w ofercie czy murowane jednorodzinne budynki też? Będę wdzieczny.


Potrzebny przemyślany i niedrogi projekt domu drewnianego - Goran - 03-23-2017 01:23 PM

Nie no, murowane domki tak samo mają - http://invest-center.eu/budynki-mieszkalne/. Mój znajomy kupił taki projekt i postawił bardzo ładny i nowoczesny domek. Wnętrze jest funkcjonalne, fajnie udało się stworzyć miks otwartych przestrzeni i prywatności w sypialniach. Jak dla mnie roziwązania idealne jeśli ktoś lubi nowoczesność ale jednocześnie chce mieć gdzie spokojnie wypocząć i odetchnąć.


Potrzebny przemyślany i niedrogi projekt domu drewnianego - Armin - 03-23-2017 03:25 PM

O to chodziło, bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie. Miło że odpisałeś bo dziś doprosić się pomocy niekiedy graniczy z cudem.


Potrzebny przemyślany i niedrogi projekt domu drewnianego - Goran - 03-23-2017 05:51 PM

Nie ma za co. Cieszę się że mogłem pomóc, bo doskonale wiem jak to jest szybko potrzebować informacji.