Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Kupię lampy motocyklowe! - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Życiówka (/dzial-zyciowka)
+--- Dział: Motoryzacja & Mechanika (/dzial-motoryzacja-mechanika)
+--- Wątek: Kupię lampy motocyklowe! (/w-kupie-lampy-motocyklowe)Kupię lampy motocyklowe! - Mietek_Monter - 03-29-2017 04:17 PM

Tak jak zaznaczyłem w temacie, szukam lampy motocyklowej. Wczoraj przepaliła się stara i muszę na szybko znaleźć coś nowego, bo za kilka dni jedziemy na małą motocyklową wycieczkę po Europie. Znacie jakiś sklep, który szybko dostarczy nową lampę?


Kupię lampy motocyklowe! - J-23 - 03-29-2017 06:09 PM

Na szybko może być ciężko, ale ja bym po prostu podjechał do pierwszego lepszego sklepu i kupił obojętnie jaką. Ważne żeby wytrzymała przez cały wyjazdSmile


Kupię lampy motocyklowe! - Teflon - 03-29-2017 07:59 PM

Znam jeden sklep internetowy, który oferuje świetne lampy motocyklowe od sprawdzonych producentów, a ponadto przesyłka może być u Ciebie nawet w 24-godziny. Sprawdź stronę internetową http://www.motocyklowysklep24.pl/dzial-elektryczny-lampy-c-380_41.html i sprawdź czy jest tam taka, która będzie pasowała do Twojego motocyklu. Wszystkie posiadają homologację, a także zostały przygotowane do podłączenia, więc zaraz po odbiorze przesyłki możesz zabrać się za montaż i ruszać na trasę.


Kupię lampy motocyklowe! - Mietek_Monter - 03-29-2017 08:17 PM

Dzięki za szybką odpowiedź, dzięki której mogłem równie szybko złożyć zamówienieSmile Lampa już zamontowana, a jutro ruszamy w drogę!