Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Gdzie zamówię gabloty szklane? - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Dział: W wolnym czasie... (/dzial-w-wolnym-czasie)
+--- Wątek: Gdzie zamówię gabloty szklane? (/w-gdzie-zamowie-gabloty-szklane)Gdzie zamówię gabloty szklane? - Mietek_Monter - 05-17-2017 12:30 PM

Jak w temacie jest napisane, szukam firmy, która wykona na zamówienie gablotę szklaną. Jesteśmy z mężem zapalonymi podróżnikami i szukamy firmy, która pomoże nam wyeksponować nasze pamiątki. Oczywiście fajnie jakby gablota była jakaś stylowa i dopasowana wzorem do naszych zainteresowań oraz charakterów.


Gdzie zamówię gabloty szklane? - Dizzy - 05-17-2017 03:13 PM

Nie łatwiej po prostu iść do sklepu z meblami i wybrać jakąś gablotę z gotowych? Też można dorwać fajne konstrukcje. Ja np. mam gablotę, która wygląda trochę jak przeszkolony regał z ośrodka zdrowia albo szpitala. Wygląda świetnie i robi doskonałą robotę.


Gdzie zamówię gabloty szklane? - Mietek_Monter - 05-17-2017 05:34 PM

Niestety chodzi o coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Nie ma to być tylko spersonalizowane, ale w 100-procentach dopasowane do nas. Nawet kształt gabloty ma mieć jakiś związek z nami.


Gdzie zamówię gabloty szklane? - Dizzy - 05-17-2017 06:08 PM

Świetne gabloty szklane robi jedna firma z Poznania (właściwie to spod Poznania). Zamawiałem u nich gablotę to biura i jest zjawiskowa. Zresztą sami zobaczcie na stronie internetowej ich realizacje - http://oferta.convitro.com.pl/oferta/produkty-ze-szkla/meble-gabloty-witryny-szklane/. Myślę, że takie rozwiązania Wam się spodobają. Stawiają naprawdę na oryginalność i nowoczesną formę. Najlepiej jednak skonsultujcie swoją wizję z nimi.


Gdzie zamówię gabloty szklane? - Mietek_Monter - 05-17-2017 08:43 PM

A jak to wygląda cenowo? Bo widzę, że faktycznie są to niezłe, nowoczesne formy i już za sam artyzm można nieźle skasować.


Gdzie zamówię gabloty szklane? - Dizzy - 05-17-2017 08:57 PM

Jest to zależne od kwestii indywidualnych, ilości zdobień, wymiarów, rodzaju materiału i wielu, wielu innych kwestii. Ja zamawiałem ogromną gablotę, a cena mnie jakoś specjalnie nie powaliła.