Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Życiówka (/dzial-zyciowka)
+--- Dział: Erotyka & Seks (/dzial-erotyka-seks)
+--- Wątek: Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? (/w-jakie-sa-najlepsze-feromony-dla-mezczyzn)

Strony: 1 2

Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Mietek_Monter - 08-04-2017 03:32 AM

Mam problem. Czasami umawiam się z dziewczynami na randki ale zwykle na kolacji lub spacerze się kończą. Jak mam poznać kogoś z kim związał bym się na dłużej skoro zawsze mi zwieje? Pomyślałem o feromonach. Jaki był by najlepszy?

Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Rasowa - 08-04-2017 04:59 AM

Widocznie jesteś zbyt szybki, nie każda pójdzie od razu do łóżka. Może robisz coś nie tak, jesteś zbyt obcesowy na przykład.

Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Mietek_Monter - 08-04-2017 05:22 AM

A gdzież tam! Ja obcesowy? Zaliczam się do nieśmiałych raczej. Może właśnie ten mój brak pewności siebie mnie gubi.

Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Rasowa - 08-04-2017 06:08 AM

No to nie wiem, są różne kobiety. Może jeszcze nie trafiłeś na swoją.

Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Plankton - 08-04-2017 07:56 AM

No jest problem, ale do rozwiązania na szczęście. Na szczęście są feromony dla mężczyzn, które nie tylko sprawią, że kobiety będą się świetnie czuły w ich towarzystwie, będą uleglejsze i bardziej pożądliwe ale także podniosą męską pewność siebie. Trzeba tylko wybrać odpowiedni feromon. Poczytaj jeszcze tu: http://feromony-rank.pl/feromony-dla-mezczyzn/, a dowiesz się dlaczego tak jest.

Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Mietek_Monter - 08-04-2017 08:34 AM

A w jakiej postaci są te preparaty i jak często należy je stosować?

Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Plankton - 08-04-2017 09:10 AM

Najczęściej występują jako mieszanka perfum i feromonu, wystarczy wybrać zapach, który ci będzie odpowiadał ale jest też możliwość kupienia samego feromonu który można dodać do twoich ulubionych perfum.

Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Mietek_Monter - 08-04-2017 11:17 AM

No ale jak pomieszam jedno z drugim, to może się okazać, że zapach mi się nie spodoba.

Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Plankton - 08-04-2017 11:51 AM

Absolutnie nie, feromony są bezzapachowe, tzn my ich nie odbieramy węchem, to tylko nasza podświadomość na nie reaguje w określony sposób.

Jakie są najlepsze feromony dla mężczyzn? - Mietek_Monter - 08-04-2017 01:38 PM

To mi przypomina bajkę o nowych szatach cesarza. Wszyscy się zachwycali choć nic nie widzieli. Może to tylko placebo?