Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Czy warto zamawiać kabiny prysznicowe z Bielska Białej od producenta? - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Życiówka (/dzial-zyciowka)
+--- Dział: Praca & Biznes (/dzial-praca-biznes)
+--- Wątek: Czy warto zamawiać kabiny prysznicowe z Bielska Białej od producenta? (/w-czy-warto-zamawiac-kabiny-prysznicowe-z-bielska-bialej-od-producenta)

Czy warto zamawiać kabiny prysznicowe z Bielska Białej od producenta? - Mietek_Monter - 09-28-2017 08:48 AM

Pytanko czy warto zamawiać kabiny prysznicowe od producenta z Bielska Białej. Chodzi głównie o wytrzymałość i odpowiednio staranne docięcie żeby wszystko sie ladnie domykało a woda nie lała sie poza kabine.

Czy warto zamawiać kabiny prysznicowe z Bielska Białej od producenta? - Zorka5 - 09-28-2017 09:29 AM

Materiał jest bardzo ważny ale sporo zależy także od wyregulowania i obsadzenia drzwi. Weź dobrych fachowców Wink. Pytając o kabiny prysznicowe z Bielska Białej zapewne chodzi ci o tego producenta http://glass-hart.com/kabiny-prysznicowe/? Krótko - nie zawiedziesz się i nie wydasz za dużo. Robią solidne i eleganckie kabiny, wymiary zgadzają się co do milimetra wiec nie bedzie klopotu z montazem.

Czy warto zamawiać kabiny prysznicowe z Bielska Białej od producenta? - Armin - 09-28-2017 10:24 AM

Dla mnie cały czas króluje plastik. Ładnie wygląda, jest przejrzysty i niedrogi wiec jesli cos trzeba bedzie wymienić to szybciutko sobie poradze. Wydaje mi sie ze jest mocniejszy niż szkło..

Czy warto zamawiać kabiny prysznicowe z Bielska Białej od producenta? - Zorka5 - 09-28-2017 12:04 PM

Wcale nie jest mocniejszy Smile a z tą przejrzystością to też bym polemizowała bo miałam kilka lat kabine z plastiku które już po 2 latach wygladala ochydnie. Szklaną mam ze 3 albo 4 lata i nadal jest piękna. A tak w ogóle skoro szkło w Glass Hart kosztuje tyle co troche lepsza plastikowa kabina to po co się ograniczać? Jak bedziesz chciał to pół łazienki możesz wygrodzić szkłem Wink. No i wiadomo Glass Hart robi wszystko na wymiar wiec efekt bedzie ładniejszy i bardziej użyteczny.

Czy warto zamawiać kabiny prysznicowe z Bielska Białej od producenta? - Armin - 09-28-2017 02:55 PM

Brzmi to logicznie ale jak bede robił remont łazienki czy też może się kiedyś pobuduję to wtedy bede o tym myślał. Póki co plastik Big Grin

Czy warto zamawiać kabiny prysznicowe z Bielska Białej od producenta? - Mietek_Monter - 09-28-2017 04:36 PM

Cenowo wypadają super, mam nadzieje że z jakością jest tak jak piszesz

Czy warto zamawiać kabiny prysznicowe z Bielska Białej od producenta? - Zorka5 - 09-28-2017 06:37 PM

Moge wysłać zdjęcia jak chcesz

Czy warto zamawiać kabiny prysznicowe z Bielska Białej od producenta? - Armin - 09-28-2017 09:06 PM

Nie trzeba ale dzięki ;P