Przestrzeń ludzi otwartych na nowe
Spadek ruchu na stronie – pomocy! - Wersja do druku

+- Przestrzeń ludzi otwartych na nowe (http://pistonki.pl)
+-- Dział: Życiówka (/dzial-zyciowka)
+--- Dział: Praca & Biznes (/dzial-praca-biznes)
+--- Wątek: Spadek ruchu na stronie – pomocy! (/w-spadek-ruchu-na-stronie-%E2%80%93-pomocy)Spadek ruchu na stronie – pomocy! - Teflon - 07-23-2019 12:08 PM

Od trzech lat jestem właścicielem pewnego portalu randkowego. Na ruch na stronie nie narzekałem aż do teraz,.. a konkretnie rzecz ujmując od kilku miesięcy moją stronę odwiedza o połowę mniej użytkowników. Co robić?


Spadek ruchu na stronie – pomocy! - Zolina - 07-23-2019 02:57 PM

Przyczyn spadku ruchu może być wiele… Utrata widoczności serwisu i ruchu organicznego jest wystarczającym powodem do wykonania audytu SEO. Specjalista SEO powinien wykonać analizę serwisu pod tym kątem i wskazać działania niwelujące skutki strat i odbudowujące zasięgi organiczne.


Spadek ruchu na stronie – pomocy! - J-23 - 07-23-2019 05:31 PM

Również zalecam przeprowadzenie audytu… Docelowo wykonane prace powinny wpływać na odbudowę zasięgu witryny w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza kiedy spadek ruchu nie jest spowodowany karą nałożoną przez wyszukiwarkę, a na przykład zmianą profilu wyników, wpływającą na Twoją niekorzyść.


Spadek ruchu na stronie – pomocy! - BlankaNegra - 07-23-2019 06:53 PM

Najlepiej zwróć się do profesjonalnej firmy wykonującej audyty, chociażby takiej jak https://audytseo.pl/ . Specjalista SEO przygotuje audyt serwisu i wskaże najbardziej prawdopodobne przyczyny spadków widoczności. Przeprowadzi analizę działań on-page oraz off-page, zaznaczy elementy do zmiany oraz działania, jakie należy podjąć, aby przeciwdziałać spadkom widoczności i ruchu.